Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Spotkanie integracyjne 2017 r.

Spotkanie integracyjne ‘2017 – „Razem znaczy lepiej”

Dnia 28 września br. odbyła się impreza integracyjna, której celem głównym było poznanie nowych mieszkańców naszej bursy.
W tym roku odeszliśmy od formuły tradycyjnego spotkania w świetlicy i przenieśliśmy się na „łono przyrody”, a dokładniej do stadniny koni w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Zbyszko” w Wiączyniu Dolnym.
A tam czekały na nas same atrakcje: 40 – minutowa przejażdżka wozami konnymi po przepięknym kompleksie leśnym, przejażdżki na koniu (po uprzednim instruktażu przeprowadzonym przez trenerki) oraz ognisko i kolacja składająca się z grillowanych wędlin. Syci i ogrzani mogliśmy rozpocząć najważniejszą część spotkania, czyli zabawy integracyjne. Poprowadzili je oczywiście „starzy” mieszkańcy bursy – Paulina Klimczak, Iza Makowska, Dawid Krawczyk i Damian Starzyński. Efektem wspólnie spędzonego czasu było, między innymi, wypracowanie plakatów dotyczących zasad obowiązujących w placówce: przestrzegania ciszy nocnej, regulaminu kąpieli, utrzymania porządku w pokojach i zmiany obuwia. Wykazaliśmy się nieprawdopodobnymi talentami plastycznymi, a Pani Dyrektor tak zachwyciła się naszymi pracami, że zawiesiła je na ścianach w bursie, abyśmy nie zapominali o obowiązujących normach.
Cel spotkania został osiągnięty, gdyż wesoła i nieskrępowana zabawa umożliwiła nam nawiązanie bliższych relacji i więzi.