Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pożegnanie maturzystów ‘2021

Pożegnanie maturzystów ‘2021

W dniu 5 maja 2021 r. odbyła się bursie kolejna impreza, podczas której uroczyście żegnaliśmy tegorocznych maturzystów: Olę Andrijewską, Sofii Bałazy, Malinę Capigę, Weronikę Kobierecką, Kacpra Kutę, Weronikę Miksę, Oliwię Stępień, Julię Solecką, Ewelinę Tkaczyk.

Program spotkania był bogaty. Na początku zaprosiliśmy naszych absolwentów do świata W. Disneya utworem „Śpiąca królewna” P. Czajkowskiego w wykonaniu Klaudii Stępień i Filipa Sijera. Następnie przeprowadziliśmy quiz, aby sprawdzić, jakie wspomnienia pozostały w ich pamięci z pobytu w placówce. Maturzyści dzielnie poradzili sobie z odpowiedziami i w nagrodę zostali obdarowani czekoladami i „czarodziejskimi” długopisami, którymi bez problemu zaznaczą prawidłowe odpowiedzi w testach maturalnych.

Kolejna część spotkania była artystyczną dedykacją dla abiturientów – Helenka Kowalska zaprezentowała taniec nowoczesny, a Klaudia Stępień wykonała utwór „Ta melodia gra we mnie” z filmu „Anastazja”, wprowadzając ich w sentymentalną podróż przedstawiającą chwile spędzone w bursie – zdjęcia z różnorodnych imprez, wycieczek i spotkań. Dodatkową atrakcją była prezentacja zdjęć naszych maturzystów i … nie tylko ich, z okresu dzieciństwa. Odgadywaliśmy, kto się na nich znajduje i trzeba przyznać, że nie było to łatwe zadanie.

Następnie Pani Dyrektor przekazała życzenia sukcesów na egzaminie dojrzałości i spełnienia marzeń związanych z wyborem dalszej drogi życiowej, a przedstawicielka absolwentów, Julia Solecka, serdecznie podziękowała nauczycielom wychowawcom i wszystkim pracownikom niepedagogicznym za troskliwą opiekę oraz stworzenie wspaniałych warunków pobytu w bursie, zaś kolegom za wspólnie spędzone chwile, które pozostaną na zawsze w pamięci.

Wszyscy maturzyści otrzymali upominki – ręcznie malowane kubeczki, a szczególnie wyróżniający się postawą, kulturą osobistą i zaangażowaniem w pracy na rzecz bursy – nagrody książkowe.

Spotkanie zakończyło zaproszenie przez Panią Dyrektor na wspólny poczęstunek – tort, który smakował wybornie, tym bardziej, że konsumowaliśmy go przy dźwiękach utworu „Reverie” C. Debussy’ego w wykonaniu Klaudii Stępień i Filipa Sijera.

Ostatnim punktem programu było pamiątkowe zdjęcie.