Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Integracja 2021

"Poznajemy się bliżej,  bo wspólnie możemy więcej” 

 

5 października 2021 r. był piękny i ciepły dzień. Późnym popołudniem wszyscy wychowankowie bursy, Pani Dyrektor oraz nauczyciele wychowawcy udaliśmy się do Łódzkiej Manufaktury, by w kręgielni „Grakula” uczestniczyć w spotkaniu integracyjnym.

W Sali na piętrze przeznaczonej tylko dla nas, przygotowano poczęstunek: różnorodne sałatki, przepyszne desery i napoje. Kiedy zaspokoiliśmy pierwszy głód przystąpiliśmy do gier i zabaw integracyjnych min.: „Zaufaj mi”, „Szarfa” oraz „Pomnik grupy”.

W dalszej części spotkania wychowankowie wraz z nauczycielami mieli możliwość zagrać w kręgle, trambambule oraz bilard. Wielu z nas po raz pierwszy próbowała swoich sił w grze w kręgle. Śmiechu było co nie miara. Przyjemnie było patrzeć na roześmiane twarze bursiaków oraz radość, która towarzyszyła wszystkim podczas zabawy. Była to świetna okazja do zacieśnienia więzi koleżeńskich oraz bliższego poznania się.

Na zakończenie spotkania integracyjnego podana została pizza, która zaspokoiła apetyty bursianych smakoszy kuchni włoskiej.

Wieczorem radośni, szczęśliwi i pełni wrażeń wróciliśmy do bursy