Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Andrzejki

Wróżby i zabawy andrzejkowe

30 listopada 2021 roku  młodzieżowa rady bursy zaprosiła wszystkich wychowanków na magiczno – rytmiczny wieczór andrzejkowy.

Tegoroczne świętowanie andrzejek  cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców i zebrało pozytywne opinie. Bursiacy wychwalali aranżacje świetlicy w klimacie domu strachów owianego pajęczą nicią. Wszystkim bawiącym podobały się dyskotekowe rytmy oraz przepowiednie wróżki Ględy, która miała swój ciemny zakątek w małym klimatycznym pomieszczeniu, co pobudzało wyobraźnię wróżki i jej słuchaczy.

Po ciężkim dniu w szkole -  mimo zmęczenia, bursiacy bawili się świetnie. Pląsali przez cały czas trwania zabawy. W trakcie dyskoteki wspólnie tańczono belgijkę oraz makarenę, bawiono się w „gorące krzesła” i oczywiście lano wosk przez dziurkę od klucza.
Uczestnicy tegorocznej zabawy andrzejkowej mogli częstować się ciastem przygotowanym przez kucharzy bursy oraz słonymi przekąskami i owocami.
Wszystko oczywiście w reżimie sanitarnym z zachowaniem odpowiedniej odległości.