url niezgodny z rzeczywistym dostepem Pożegnanie maturzystów - marzec 2019 - Bursa Szkół Artystycznych w Łodzi
 

Pożegnanie maturzystów - marzec 2019

Naszych „Siedmiu Wspaniałych” … Maturzystów

 Dzień 14 marca 2019 r. na długo zapisze się w naszej pamięci. Zapamiętają go również Ci, którzy stali się bohaterami wieczornego wydarzenia – tegoroczni maturzyści: Patrycja Cylińska, Oliwia Dulat, Aleksandra Kaźmierczak, Paulina Klimczak, Adrianna Płuciennik Dominika Tomczyk i Konrad Derlatka.

Spotkanie rozpoczęło się serdecznym powitaniem przez prowadzące imprezę – Julię Pinczewską i Dianę Wojnarską oraz piosenką „I have a dream” wykonaną przez Klaudię Stępień. Następnie został przeprowadzony quiz wiedzy nie tylko szkolnej, ale i wiedzy o bursie. Wszyscy maturzyści zdali go celująco i otrzymali nagrody – czarodziejskie długopisy, którymi bezproblemowo napiszą egzamin. Ogromną niespodziankę sprawiliśmy maturzystom prezentacją multimedialną przedstawiającą ich dzieciństwo i chwile spędzone w placówce oraz filmem z życzeniami od mieszkańców i pracowników. Imprezę uświetniły występy: zespołu taneczno – wokalnego „Disco Arabeska” w składzie: Izabela Jackowska, Weronika Konwerska, Agnieszka Pisarek, Dominika Zdulska i Maciej Wnuk i zespołu muzycznego w składzie: Zuzanna Ciołek, Agnieszka Pisarek i Filip Sijer. Kulminacją spotkania było ogłoszenie wyników plebiscytu „Najbardziej znany i lubiany 2019”, w którym nagrodę zdobyła Dominika Tomczyk. Następnie wszystkim „Siedmiu Wspaniałym” wręczono nagrody i prezenty – kubki, własnoręcznie malowane przez Weronikę Konwerską i Oliwię Stępień.

Na zakończenie przedstawiciel maturzystów, Konrad Derlatka, wyraził podziękowania nauczycielom wychowawcom oraz koleżankom i kolegom za wspólnie spędzone dobre chwile oraz przepięknie zaśpiewał „Thank you for the music”, a dyrektor bursy przekazała serdeczne życzenia powodzenia i „połamania piór” oraz zaprosiła wszystkich na przepyszny tort, który, jak podkreśliła: „Dla naszych tegorocznych Gwiazd jest w kształcie gwiazdy”.